O nás

Logo_zapa

Naše firma byla založena v roce 1990. Od té doby se věnujeme prodeji domácích spotřebičů,elektroniky. Naší dlouholetou zásadou je nabízet a prodávat výhradně námi prověřené a osvědčené spotřebiče různých značek,které Vám budou i v této na kvalitu nelehké době dlouho a spolehlivě sloužit. V naší firmě je kladen veliký a prvořadý důraz na profesionální přístup k zákazníkovi s vysokou odbornou znalosti. Krédem je umět poradit a perfektně vysvětlit jednotlivé spotřebiče tak aby měl zákazník jistotu, že zaplatil přesně to co potřebuje.

Snažíme se pravě těmito zásadami jednoznačně odlišit od internetových nebo řetězcových prodejců. Velmi pečlivě a denně sledujeme cenový vývoj a akce spotřebičů, tak aby jsme mohli s jistotou garantovat nejnižší ceny ve městě a okolí.

Logo_zapa

Prodej je zaměřen na prodej prověřených značek jejichž zboží pochází z oficiálních obchodních zastoupení pro ČR. Díky tomuto přístupu garantujeme našim zákazníkům profesionální a rychlý servis. U značek se kterými spolupracujeme od jejich vzniku a jsme jejich prodejci o začátků jako jsou značky BEKO, GRUNDIG, ROMO, BRANDT máme i svůj servis. Další výhodou nákupu zboží u nás je i pozáruční péče a pomoc v případě problémů.

 

  zapa elektro doprava