Beko DH 8534 CSRX sušička s držákem na sušení bot či vlny a CZ popisky na 8 kg prádla s 5.letou zárukou za 13990Kč

Chcete mít prádlo hezky vyfoukané, jemné a okamžitě suché?

Žádné dlouhé sušení prádla přes zimu, ale hezky suché prádlo za chvilku jako za svěžího letního vánku? Tato extrémně úsporná sušička prádla Beko DH 8534 RX energetické třídy A+++ se dá nastavit až na 16 programů sušení. Vaše prádlo šetrně vysuší a zanechá ho krásně voňavé a hebké. Do sušičky Beko se vleze až neuvěřitelných 8 kg prádla. Máte možnost připojení sušičky na odpad a BLDC motor, dosahuje dlouhodobou životnost.

Šetrná k oblečení

Díky 16 programům, které sušička obsahuje, zanechá vaše prádlo v té nejlepší kvalitě. Můžete si zvolit programy jako je denní sušení, express sušení, sušení džínů, vlny, sušení jemného oblečení, nebo noční sušení. Jedinečnými programy sušičky pak jsou například sušení na držáku, anebo BabyProtect, které zaručí to nejjemnější a nejšetrnější praní oblečení pro vaše nejmenší členy rodiny a zaručí vám, až hygienickou čistotu pro jemnou a náchylnou pokožku vašeho miminka. Součástí sušičky je dokonce i držák na boty.

držák na vlnu či obuv


Zvolit si můžete z mnoha dalších programů, které usnadní a urychlí sušení vašeho prádla. Sušit můžete v krátkém programu po dobu 30 minut, nebo si namixovat různé druhy oblečení, také můžete sušit syntetiku do skříně, nebo k žehlení, bavlnu na extra suché sušení, bavlnu do skříně, nebo k žehlení. Vašemu prádlu se dostane té nejlepší péče, jaké může dostat.

Myslíme i na bezpečnost

Odložení startu můžete použít od 0-24 hodin. AquaWave buben, který zajistí šetrné sušení všech druhů prádla proti poničení, je součástí sušičky Beko. Sušička myslí na bezpečnost vaší domácnosti pomocí signalizace plného tanku, čistoty filtru, nebo čistoty kondenzátu. Dětská pojistka ochrání vaše ratolesti a sušičku před poškozením.

Výsledek obrázku pro Beko DH 8534 CSRX

Specifikace

DH 8534 CS RX
Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem – český panel

* Energetická třída A+++
* Náplň prádla 8 kg
* Objem bubnu 118 L
* Spotřeba energie 176 kW/rok
* Hlučnost 64 dB
* 16 programů
* Džíny, denní, express, vlna, noční, jemné, BabyProtect, sušení na držáku,
* Krátký 30´, mix, syntetika do skříně, syntetika k žehlení, bavlna extra suchá,
* Bavlna do skříně, bavlna k žehlení,
* AquaWave buben
* Odložený start 0-24h
* Držák na boty
* Dětská pojistka
* BLDC motor
* Signalizace plného tanku, čistoty filtru, čistoty kondenzátu
* Osvětlení bubnu
* Možnost připojení na odpad
* Rozměry VxŠxH 85x60x61 cm