Špičkový iROBOT Roomba 866 za neskutečných 10 999 Kč

Roomba 866 je vhodná pro majitele větších bytů a domů, kteří neradi dělají kompromisy. Nový model 866 se pyšní maximální účinností úklidu danou využitím systému AeroForce, až 2x delší životností baterie XLife, tišším chodem a komfortnějším provozem s minimálními nároky na údržbu. Efektivita vysávání je o 50% větší. Gumové kartáče s vodícími drážkami spolu s 5x vyšším sacím výkonem účinně posbírají na jakékoliv podlaze či koberci vše od prachu až po hrubé nečistoty.iROBOT Roomba 866

Rychlé představení iRobot Roomba 866

 

Robotický vysavač iRobot Roomba 866 nastavuje nová měřítka kvality úklidu. Jeho revoluční technologie AeroForce je doplněna gumovými kartáči s vodícími drážkami, který vyžadují absolutně minimální údržbu. Tím se stane váš život s robotickým vysavačem zase o trochu pohodlnější. Chytrý systém úklidu a navigace v místnosti iAdapt za pomoci desítek senzorů monitoruje prostor v místnosti 67x za sekundu a ve spojení s 40 předdefinovanými pohyby inteligentně reaguje na aktuální podmínky v místnosti. Nechybí speciální senzory pro ochranu proti pádu ze schodů.

Velkokapacitní sběrný koš

Model iRobot Roomba 866 je vybaven adaptivní čistící hlavou AeroForce, která se dynamicky přizpůsobuje uklizenou povrchu, ať už jde o plovoucí podlahy, koberce, linoleum nebo dlažbu. Systém Dirt Detect 2. generace pomocí akustických a optických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se robot intenzivně věnuje. Velkokapacitní sběrný koš na nečistoty pomocí HEPA filtru zachytí i nejjemnější prachové částice. Indikátor plného koše oznámí, že nastal čas na vysypání.

Třístupňový čisticí systém AeroForce

 

Načasování úklidu

Díky funkci načasování úklidu můžete zvolit den a čas, kdy chcete, aby robot začal uklízet. Roombě nevadí tma ani překážky, takže vždy důkladně uklidí i bez vaší přítomnosti. iRobot nabízí plánování úklidu na každý den v jiný čas. Robota si nastavíte například tak, aby uklízel třikrát v týdnu a robot týden co týden v naplánovaný čas uklidí, a tím udržuje stabilně čistou podlahu.

Třístupňový čistící systém AeroForce

  • Rotující boční kartáčky dokáží efektivně čistit i místa kolem nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa, což je doménou systému Wall Follow.
  • Dva proti sobě rotující gumové kartáče se speciálními vodícími drážkami sesbírají nečistoty ze všech druhů podlah a koberců. Díky jejich konstrukci na nich nezůstávají nečistoty a kartáče jsou tak téměř bezúdržbové.
  • Vysoký sací výkon je předpokladem úspěšného úklidu. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž dochází k jeho akceleraci. V kombinaci s novým motorem výrazně zvyšuje sací výkon robotického vysavače Roomba série 800. Filtraci vzduchu zajišťuje HEPA filtr.

Praktické vlastnosti

Robotický vysavač iRobot Roomba 866 je vhodný pro majitele větších bytů a domů, kteří neradi dělají kompromisy. Zajímavou vychytávkou je však i program SPOT. Ten slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m. Poslouží vám jako smetáček a lopatka„, když se vám v kuchyni vysype cukr nebo vám uklidí například rohož na boty. iRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či střapců od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.

 

 

Adaptivní čisticí hlava AeroForce