123 cm UHD Televize LG 49UJ635V za výprodejových 11950 Kč

Ponořte se do neskutečně živého obrazu

Vychutnejte si jedinečně živý a detailní obraz na chytré televizi LG 49UJ635V. Televize LG 49UJ635V s rozlišením 4K je vybavena speciálním IPS panelem, který zaručí pestré barvy a vysoký kontrast ze všech pozorovacích úhlů.

Moderní vzhled, který předčí veškerá vaše očekávání

Nechte se okouzlit jedinečným vzhledem televize LG 49UJ635V. Televize vás ohromí především svým neuvěřitelně tenkým tělem, které zároveň snoubí jednoduché provedení s elegancí.

Už vám žádný detail nezůstane skryt

Ani ten největší rozdíl jasu jednotlivých scén nezastaví televizi LG 49UJ635V od věrohodného zobrazování barev. Speciální technologie HDR zajistí, že vám neunikne ani ten nejtmavší detail. Tam, kde je to potřeba zvládne režim HDR až několikanásobně zvýšit jas tak, aby vám tak dopřál ještě lepší zážitek ze sledování filmu.

Nechte se vtáhnout přímo do děje

Speciální systémové vylepšení navíc umožní používat kromě standardního HDR efektu více režimů zároveň. Chytrá televize LG 49UJ635V pak využívá jak HDR10 pro Blu-ray, tak i HGL pro živé vysílání. Výsledný obraz tak bude daleko realističtější a přesnější.

Probuďte noční scény opět k životu

S televizí LG 49UJ635V zůstane černá barva i při scénách s extrémním rozdílem kontrastu opravdu černou. Technologie Ultra Luminance zvládne rozdělit obraz na jednotlivé části, které nepřetržitě optimalizuje a zajistí tak vždy věrohodné odstíny černé a bílé.

Jedinečná kvalita zvuku pro dokonalý zážitek

Věříme, že velmi důležitým aspektem každé televize je také zvuk. Aby byl váš zážitek ze sledování filmů kompletní, byla k ní vyvinuta sada velmi výkonných reproduktorů. O kvalitnější reprodukci zvuku se stará sedm virtuálních zvukových kanálů, které vytvářejí efekt Ultra Surround pro ještě více realistický prožitek.

Nechte se okouzlit živýma barvami

Poznejte krásu živých barev přírody s televizí LG 49UJ635V. Ať už sledujete dokumentární film o přírodě, nebo nejnovější akční film budete vždy ohromeni širokým spektrem barev. Díky nejnovější technologii True Color Accuracy, která neustále analyzuje obsah obrazovky a provádí korekce snímků, budou barvy vždy živé, ale zároveň neuvěřitelně přesné.

Skvělý obraz v každých podmínkách

Nezáleží, z jakého úhlu televizi LG 49UJ635V sledujete. Technologie IPS panelu zaručí dostatečně široké pozorovací úhly, aby i ti, co sedí na druhé straně pokoje, si pořad užili stejně dobře jako ti, kteří mají televizi přímo před sebou.

Dejte sledování televize nový rozměr

Chytrá televize LG 49UJ635V s rozlišením UHD vám nabídne až čtyřikrát detailnější záběry, než jste zvyklí u běžných Full-HD televizí. Díky unikátní technologii LG 4K Upscaler a dekodéru HEVC budou detaily ještě více jasnější a obraz bude ostřejší.

Objevte nové možnosti

Jednoduché a zároveň intuitivní ovládání. To nabízí televize LG 49UJ635V. Operační systém LG webOS 3.5 nabízí celou řadu užitečných vychytávek a nápadů, které vám zpříjemní každodenní používání televize. Usnadněte si prohlížení internetu s možností okamžitého hlasového vyhledávání.

Nezmeškejte váš oblíbený pořad

Chcete vědět, jaké pořady se během dne budou vysílat, ale nemáte zrovna přístup k televiznímu programu? Díky možnosti elektronického programového průvodce neboli EPG, s televizí LG 49UJ635V již nikdy nebudete klasický televizní program potřebovat. Tento průvodce vám navíc umožní snadné nahrávání všech pořadů pouze jedním kliknutím na ovladači.

Všechny vaše oblíbené filmy a seriály na jednom místě

Užijte si nejnovější filmy a seriály v té nejlepší kvalitě. S internetovými online streamovacími platformami, jako jsou Netflix nebo Amazon Prime Video budete mít během chvíle přístup k tisícovkám titulů. Integrovaná funkce HbbTV kombinuje klasické televizní vysíláni s internetovým obsahem obstará vám další hodiny nekonečné zábavy.

Využijte vaši chytrou televizi se svým smartphonem naplno

Velkou předností televize LG 49UJ635V je podpora ovládání TV přes chytré telefony. Pomocí integrovaného rozhraní Bluetooth a přijímače Wi-Fi, snadno svůj chytrý telefon s televizí spárujete. Váš telefon pak může sloužit třeba i jako dálkové ovládání.

Vysoká konektivita

Samozřejmostí je podpora nejmodernějšího digitálního a pozemního vysílání DVB-T2/C/S2. Televize LG 49UJ635V navíc disponuje integrovaným satelitním tunerem se slotem pro kartu CI/CI+, takže vám nabídne spolehlivou možnost satelitního připojení bez potřeby nadbytečného set top boxu.

Specifikace

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI TV:
• Operační systém webOS 3.5
• 4K rozlišení (ULTRA HD)
• Magic Zoom / Focus Zoom Ready + Recording
• Magic Mobile Connection / Magic Link Ready
• Active HDR

VÝHODY PRO ZÁKAZNÍKA:
• Jednoduchá a snadná orientace ve SMART TV
• Nádherný obraz: reálné, živé barvy, obraz se všemi detaily
• Zvuk Ultra Surround / Clear Voice III
• Úžasná kompatibilita s mobily
• Rozšiřuje rozsah jasu a barev

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

SMART SHARE
Magic Mobile Connection
Ano
DLNA
Ano
Miracast/WiDi
Ano
WiFi
Ano
Nahrávání TV vysílání
Ano
Připojení klávesnice, myši
Ano
Bluetooth
Ano
Bezdrátová zvuková synchronizace
Ano

KONEKTORY
RF vstup
2
Komponentní vstup
1
Optický výstup
1
LAN konektor
1
CI Slot
1
HDMI 6G
3
USB 2.0
2

SPECIFIKACE
SMART TV
Ano
Rozlišení
3840×2160
Úhlopříčka
49″ (123 cm)
Panel
Direct LED
True Motion
100 / 50Hz
DCI
80%
DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
Ano / Ano / Ano
HDR 10 / Dolby Vision / HLG
Ano / Ne / Ano
HEVC (H.265 kodek) / VP9 /4K Upscaler
Ano /Ano / Ano
DTS dekodér
Ano
Systém reproduktorů
2.0
Hudební výkon
20W
Magic zoom
Ano
Magic Sound Tuning / Voice Recognition
Ready
Webový prohlížeč
Ano
Magický ovladač
Ready

PARAMETRY
Spotřeba energie W, (TV / Stand-by)
74 / 0,5
Energetická třída
A
Držák na stěnu / Vesa
LSW350 / 300×300
Rozměry TV – krabice (š x v x h) mm
1193x805x170
Rozměry TV bez stojanu (š x v x h) mm
1110x650x81,1
Rozměry TV + stojan (š x v x h) mm
1110x705x259
Hmotnost (čistá/balení) kg
12,7 / 15