Espresso SAGE BES870 za 15999 – zaváděcí ceny!!!

Vychutnejte si bezchybnou kávu

Dopřejte si espresso, cappuccino, latté a další druhy kávy jako od profesionálního baristy v pohodlí domova nebo třeba kanceláři. Ozdobte svou domácnost pákovým volně stojícím kávovarem SAGE BES870. Spolehněte se na neuvěřitelný tlak čerpadla 15 barů, příkon 1850 W a vychutnejte si dokonalou kombinaci čerstvě umleté a správně upěchované kávy, optimálního tlaku i teploty vody.

Maximálně uvolněte aroma i chuť

Nedovolte vaší kávě vlivem kolísání teploty během extrakce ztrácet lahodnou pěnu i barvu během několika vteřin. Maximálně uvolněte aroma i chuť díky inovativní technologii kontroly teploty, ukazateli tlaku i systému nízkotlakového předspaření espressa SAGE BES870 pro perfektní rovnoměrnou extrakci. Ochutnejte vždy špičkovou kávu, ať už si zvolíte mletou či zrnkovou. Využít můžete navíc mimo automatického také ruční nastavení množství extrahované kávy, nastavení síly i teploty (+/-2 °C), krátké předspaření i „Dry Puck“ odstraňující přebytečnou vodu z kávy napěchované ve filtru po ukončení extrakce pro opravdu profesionální výsledky.

Propadněte kouzlu nezapomenutelné čerstvě namleté kávy

S espressem SAGE BES870 pyšnící se kónickým mlýnkem na kávu s nerezovými mlecími kameny umelete vždy jen potřebné množství kávy – pohodlně automaticky přímo do držáku filtru. Opravdový milovník kávy ocení možnost manuálního nastavení hrubosti, objemu i dávkování kávy espressa SAGE BES870. Vydejte se na dobrodružství celoživotní experimentu pro dosažení jedinečného šálku kávy výhradně vaší chuti.

Zpříjemněte si den lahodnou kávou i její přípravou

Usnadněte si přípravu kávy 18 nastaveními hrubosti mletí pro různé druhy kávy espressa SAGE BES870, 250g zásobníkem na kávová zrna, automatickým vypouštěním zbytkové vody po použití funkce páry, samostatným vývodem horké vody, 360° otáčivou tryskou na páru zaručující dokonalý rozsah i dvoulitrovým vyjímatelným zásobníkem na vodu s filtračním systémem. Využijte plochu na nahřívání šálků, aby vám v nich káva zůstala déle teplá, extra vysoký prostor pro přípravu velké kávy, přednastavení množství mleté kávy a možnost programování množství mleté kávy pro 1 nebo 2 šálky naráz.

Dotvořte dokonalý šálek doplňkovými funkcemi, vlastnostmi a příslušenstvím

Přesně upravte dávku mleté kávy nástrojem pro zarovnání RAzor TM, nechte si napovědět ideální tlak pro extrahovanou kávu průvodcem tlaku, využijte integrovaný kovový tamper s praktickou možností uložení přímo v přístroji, napěňte mléko v nerezové konvičce a vyzkoušejte také filtry s jednoduchým dnem pro 1 a 2 šálky pro profesionální baristy espressa SAGE BES870.

Připravte kvalitní kávu pohodlně doma

Vychutnejte si špičkovou kávu i její snadnou přípravu s kávovarem SAGE BES870 s maximálně ulehčeným ovládáním, skladováním i údržbou. Sledujte světelnou kontrolku indikující potřebu spuštění čistícího procesu, využijte praktické funkce suché kávy zajišťující snadné vyjmutí kávové sedliny z filtru s minimálním obsahem vody i praktický čisticí kartáček. Skladování si usnadněte prostorem na přívodní kabel i zásuvkou na ukládání příslušenství.

Specifikace

Espresso přístroj s mlýnkem na kávu

Dokonalé espresso je výsledkem dokonalé kombinace několika vstupních faktorů – čerstvé mleté kávy, správně upěchované kávy,
správného tlaku a v neposlední řadě i teploty vody. Kolísáním teploty během extrakce dochází ke ztrátě pěny a výsledná káva ztrácí svou krásnou kávovou barvu během několika vteřin.

Espresso přístroj Sage BES870 přichází s inovativní technologií kontroly teploty v průběhu celé extrakce.

Elektronický PID systém zaznamenává teplotu v průběhu celé doby extrakce a zajišťuje stabilitu teploty během celého procesu.

Popis
* Pákové espresso pro přípravu espressa, cappuccina, latté a dalších druhů kávy
* Integrovaný kónický mlýnek s kovovým mlecími kameny
* Tepelný systém Thermocoil
* Elektronický systém kontroly teploty zajišťuje stálou teplotu během extrakce kávy (+/-1°C)
* Systém nízko-tlakového předspaření
* 18 nastavení hrubosti mletí
* 250g zásobník na kávová zrna
* Automatické mletí přímo do držáku filtru
* Automatické i ruční nastavení množství extrahované kávy
* Ukazatel tlaku při extrakci kávy
* Odnímatelný KOVOVÝ tamper (možnost praktického uložení v přístroji)
* Extra vysoký prostor pro přípravu long coffee (velké kávy)
* Samostatný vývod horké vody
* 360° otáčivá tryska na páru
* 2l vyjímatelný zásobník na vodu s filtračním systémem
* Plocha na nahřívání šálků
* Prostor pro skladování přívodní kabelu
* Zásuvka na ukládání příslušenství

Funkce
* Funkce krátkého předspaření
* Automatické a manuální dávkování kávy
* Přednastavené množství mleté kávy a možnost programování množství mleté kávy pro 1 a 2 šálky
* Obnova továrního nastavení
* Manuální nastavení objemu kávy
* Nastavení teploty vody (+/- 2 °C)
* Funkce „Dry Puck“ – elektronický ventil pro odstranění přebytečné vody z kávy napěchované ve filtru po ukončení extrakce
* Automatické vypouštění zbytkové vody z topného systému po použití funkce páry
* Funkce Clean Me – světelná kontrolka indikuje potřebu spuštění čisticího procesu

Příslušenství
* Filtry s jednoduchým dnem pro 1 a 2 šálky pro profesionální baristy
* Nerezová konvička na napěnění mléka
* Integrovaný tamper
* Nástroj pro zarovnání kávy Razor TM
* Čisticí pomůcka / kartáček

Specifikace
* Napětí: 220 – 240 V ~ 50 Hz
* Příkon 1560 – 1850 W
* Použité materiály: litá nerezová ocel, slitina ušlechtilých kovů
* Rozměry (v × š × h): 42 x 31 x 30 cm
* Hmotnost: 9,7 kg