Happy hour 4K TV Smart WiFi Philips 43PUS6503 – 108cm za 8990Kč + R.P.

43“ televizor Philips 43PUS6503

Prvotřídní funkce, technologie i design – to vše je ukryto v těle tohoto televizoru Philips. Jedná se o 43“ SMART televizor, s kterým si můžete vychutnat svoje oblíbené pořady a filmy v naprosto špičkové kvalitě rozlišení 4K. Kromě obrazu detailního a ostrého jako břitva jistě také oceníte vynikající zvuk a široké možnosti zábavy a funkcí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K – jiné než ostatní

Obrazovka tohoto televizoru disponuje rozlišením 4K, tj. rozlišením s obrazem ostrým jako břitva. Jedná se o čtyřikrát vyšší rozlišení než u běžných televizorů, které je navíc v televizoru Philips podpořeno technologií zvýšení rozlišení Ultra Resolution. Tato technologie na obrazovce televizoru rozsvítí přes 8 milionů pixelů, takže výsledný obraz bude vynikat svou hloubkou, kontrastem, živými detaily a přirozeným pohybem – to vše bez ohledu na původní obsah.

Technologie Pixel Precise Ultra HD pro plynulý obraz

Technologie Philips Pixel Precise Ultra HD převádí jakýkoli obrazový vstup na vaší obrazovce do špičkového rozlišení 4K UHD, takže si vychutnáte opravdu každý detail. Užijte si plynulý a zároveň ostrý pohyb obrazu a výjimečný kontrast. Objevte temné tóny černé, jasné odstíny bílé, živé, pestré a syté barvy spolu s přirozenými tóny pleti – a to vždy a z jakéhokoli zdroje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

HDR Plus – kontrast, barvy, ostrost

Bohaté a živé barvy, výraznější jas, vyšší kontrast, širší barevné spektrum a lepší detaily, to jsou hlavní hesla technologie HDR Plus, která přináší revoluci v domácí zábavě. S touto technologií vidíte na obrazovce přesně to, co zamýšlel tvůrce, jedná se totiž o přesnou věrnou kopii jeho záměrů. Pokračovat ve čtení „Happy hour 4K TV Smart WiFi Philips 43PUS6503 – 108cm za 8990Kč + R.P.“

Jedinečná letní akce CASHBACK NA PHILIPS TV AŽ 10000Kč – pozor akce končí 16.9.2018!

 

Důležité upozornění!!!!!!

“Akce končí 16.9.2018”

Společnost TP Vision si vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv bez udání důvodu ukončit, přičemž tímto nebude dotčen nárok na vrácení peněz vzniklý po splnění všech zde uvedených podmínek ze strany kupujícího v souvislosti s koupí televizoru v době do oznámení ukončení této akce.

 

 

Získejte až 10.000,- Kč zpět


1. Nečekejte na přechod vysílání na DVB-T2, kupte si novou TV již nyní a my vám vrátíme až 10.000,-Kč zpět.
2. Udělejte si radost, rozsviťte váš domov díky unikátní technologii Ambilight a neřešte přechod na nové vysílání DVB-T2 na poslední chvíli. Při koupi TV Philips nyní, vám vrátíme až 10.000,-Kč zpět.

Co pro to udělat?
1. KUPTE SI PHILIPS AMBILIGHT TV
a. Pořiďte si u vybraných prodejců od 1.srpna do 16. září 2018 jeden z vybraných modelů Philips Ambilight TV
2. ZAREGISTRUJTE SE ONLINE

a. Jednoduše svůj televizor zaregistrujte na www.tv-penize-zpet.cz Vyplňte online formulář a připojte k němu fakturu, nebo účtenku a fotografii sériového čísla zakoupené TV. Registraci můžete provést do jednoho měsíce od zakoupení, nejpozději do 16. října 2018.

3. VRÁCENÍ PENĚZ

a. Po ověření správnosti údajů z online formuláře Vám zašleme příslušnou částku. Hotovost se objeví na Vašem účtu nejpozději do 30 pracovních dnů.

Vseobecne smluvni podminky